O nás - BOGARTECH

Postel s úložným prostorem

Firma BOGARTECH s.r.o. je výrobcem celomasivního nábytku.

V naší produkci převažuje bytový nábytek a to hlavně postele z masivu. Nejzajímavějším a nejprodávaníjší jsou naše manželské zvýšené dřevěné postele s úložným prostorem kterých máme velký výběr. Postele i ostatní nábytek vyrábí naši truhláři ručně, takže kromě našich standartních typů je samozřejmě možná úprava rozměrů, nebo výroba přímo na míru.

Naše firma se věnuje vybavení interiéru jako celku od designu po výrobu. Můžeme se proto bez obav zaručit za naše temníny dodání i perfektní kvalitu.

Z naší výroby bytového nábytku můžeme vypíchnout ještě kuchyně na míru, vestavné skříně, komody, knihovny a další vybavení ložnic a obývacích pokojů.

Náš nábytek zaujme zejména svojí kvalitou, designem a funkčností. Poskytuje dlouhodobě pohodlí a potěšení našim zákazníkům, kteří se k nám díky tomu rádi vrací.

Samozřejmostí je možnost dovybavit postele matracemi a rošty.

Výroba na Šumavě

Nábytek vyrábíme v malé šumavské vesnici Tedražice nedaleko Sušice. Můžete si být jisti, že náš nábytek je vyráběn s péčí našich zkušených řemeslníků. Nábytkové kování používáme pouze od kvalitních výrobců a matrace do našich postelí dodáváme od slovenského výrobce Materasso.

Podívejte se i na naše stránky Natur Podlahy zaměřené na podlahové krytiny.

 

Na této stránce se ještě pracuje a zanedlouho se zde objeví fotografie z naší výroby v Tedražicích.